h

Rozšířená realita

Ing. Petr Maršík
10. říjen 2021

Rozšířená realita nebo také Augmented Reality (AR), dnes vstupuje do všech oborů lidské činnosti. Jedná se o doplnění z reálného světa o další informace ze světa virtuálního a to jak pomocí nositelné elektroniky, tak pomocí běžné elektroniky, která je již známa dlouhá léta jako úspěšný pomocník v průmyslu, od notebooků, přes operátorská pracoviště až po mobilní telefony. Pro své současné i budoucí zákazníky, společnost EXAKT® spol. s r.o., se řešeními v této oblasti zabývá, v rámci zaměření na využívání principů INDUSTRY 4.0.

AR napomáhá prolnout a přiblížit výrobním zaměstnancům podklady k výrobě, řešení nestandartních situací. Pomocí AR vstupuje digitální svět do světa reálného a naopak. Systémy umožňují přenesení reálného světa do virtuální podoby a po případném doplnění ve virtuálním světě, přenesení a zobrazení pomocí různých výstupních zařízení do reálného světa.

Rozšířená realita

Další články

EXAKT® spol. s r.o. Silver Partnerem společnosti Loxone

EXAKT® spol. s r.o. Silver Partnerem společnosti Loxone

Těší nás, že systém Loxone, který se stal standardem inteligentních budov, dnes získáte i u společnosti EXAKT® spol. s r.o.  Byt, dům, kancelář, hotel, průmyslové objekty tam se stará Loxone o kontrol...

Naše cesta sdílenou realitou

Naše cesta sdílenou realitou

Řešíte nedostatek montážních pracovníků, nestíháte kontrolovat kvalitu montáže nebo nemáte čas přeškolovat pracovníky na montáž a kompletaci nových výrobků?